Vrácení zboží

Ze zákona máte nárok na vrácení zboží do 14 dnů od převzetí bez udání důvodu.

Zboží nám můžete vrátit:

  • Osobně na prodejně - vše vyřešíme u nás na prodejně a peníze Vám vrátíme ihned.
  • Poštou - zboží zasílejte na adresu: Veloservis s.r.o., Havlíčkova 3305, 580 01 Havlíčkův Brod v původním a nepoškozeném obalu včetně vyplněného formuláře pro odstoupení od kupní smlouvy. Peníze vám vrátíme na účet uvedený právě v tomto formuláři nejpozději do 14 dnů od převzetí vráceného zboží.

Zásilku zabalte tak, aby nedošlo při přepravě v porušení originálního balení nebo vráceného zboží. V případě nekompletního nebo poškozeného vráceného zboží bude tato skutečnost zohledněna při velikosti vratné částky. Vrácené zboží zaslané na dobírku nepřebíráme !

Přišlo mi jiné zboží než jsem si objednal/a, co dělat ? 

Pokud jste obdržel/a jiné zboží než je uvedeno ve Vaší objednávce, informujte nás prosím o této skutečnosti co nejdříve na některém z uvedených kontaktů. Situaci posoudíme a společnými silami uvedeme do pořádku.

Zboží přišlo poškozené, jak postupovat dál ? 

Snažíme se tomuto problému předcházet používáním vhodných balících materiálů. Pokud ale k takovému problém opravdu dojde, informujte nás o tom bezprostředně po jeho zjištění. Nepostavíme se k vám zády. Společnými silami zjistíme rozsah poškození a individuálně problém vyřešíme.