Vrácení zboží

Ze zákona máte nárok na vrácení zboží do 14 dnů od převzetí bez udání důvodu.

Zboží nám můžete vrátit:

  • Osobně na prodejně - vše vyřešíme u nás na prodejně a peníze Vám vrátíme ihned.
  • Poštou - zboží zasílejte na adresu: Veloservis s.r.o., Havlíčkova 3305, 580 01 Havlíčkův Brod v původním a nepoškozeném obalu včetně vyplněného formuláře pro odstoupení od kupní smlouvy. Peníze vám vrátíme na účet uvedený právě v tomto formuláři nejpozději do 14 dnů od převzetí vráceného zboží.

Zásilku zabalte tak, aby nedošlo při přepravě v porušení originálního balení nebo vráceného zboží. V případě nekompletního nebo poškozeného vráceného zboží bude tato skutečnost zohledněna při velikosti vratné částky. Vrácené zboží zaslané na dobírku nepřebíráme !

Přišlo mi jiné zboží než jsem si objednal/a, co dělat ? 

Pokud jste obdržel/a jiné zboží než je uvedeno ve Vaší objednávce, informujte nás prosím o této skutečnosti co nejdříve na některém z uvedených kontaktů. Situaci posoudíme a společnými silami uvedeme do pořádku.

Zboží přišlo poškozené, jak postupovat dál ? 

Snažíme se tomuto problému předcházet používáním vhodných balících materiálů. Pokud ale k takovému problém opravdu dojde, informujte nás o tom bezprostředně po jeho zjištění. Nepostavíme se k vám zády. Společnými silami zjistíme rozsah poškození a individuálně problém vyřešíme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení