Kariéra

Servis a montáž jízdních kol (HPP)

Do naší specializované prodejny v Havlíčkově Brodě hledáme šikovného a spolehlivého kolegu na hlavní pracovní poměr, který má zkušenosti se stavbou, montáží a servisem jízdních kol a elektrokol.

Náplň práce:

✔   montáž nových kol

✔   servis jízdních kol a elektrokol

✔   příjem a výdej servisu

✔   balení kol a jejich expedice

Požadujeme:

   aktivní přístup a flexibilitu

✔   příjemné vystupování a komunikaci se zákazníkem

✔   základní orientace v jízdních kolech, komponentech a doplňcích

✔   základní znalost práce na PC

✔   zájem o cyklistiku výhodou

Nabízíme:

   zázemí stabilní a úspěšné firmy, jedné z největších v oboru na Vysočině

   tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi

   místo výkonu práce Havlíčkův Brod

   zvýhodněné ceny na sortiment

✔   možnost testování kol

✔   Nástup možný ihned

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na email info@velo-team.com. Pro bližší informace o pozici preferujeme osobní kontakt po předchozí domluvě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení