Kariéra

Servis a montáž jízdních kol (HPP)

Do naší specializované prodejny v Havlíčkově Brodě hledáme šikovného a spolehlivého kolegu na hlavní pracovní poměr, který má zkušenosti se stavbou, montáží a servisem jízdních kol a elektrokol.

Náplň práce:

✔   montáž nových kol

✔   servis jízdních kol a elektrokol

✔   příjem a výdej servisu

✔   balení kol a jejich expedice

Požadujeme:

   aktivní přístup a flexibilitu

✔   příjemné vystupování a komunikaci se zákazníkem

✔   základní orientace v jízdních kolech, komponentech a doplňcích

✔   základní znalost práce na PC

✔   zájem o cyklistiku výhodou

Nabízíme:

   zázemí stabilní a úspěšné firmy, jedné z největších v oboru na Vysočině

   tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi

   místo výkonu práce Havlíčkův Brod

   zvýhodněné ceny na sortiment

✔   možnost testování kol

✔   Nástup možný ihned

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na email info@velo-team.com. Pro bližší informace o pozici preferujeme osobní kontakt po předchozí domluvě.