Reklamace

Jak reklamovat ? 

V první řadě nás prosím o Vašem úmyslu vznést reklamaci prosím informujte. Může se stát, že závadu společnými silami vyřešíme bez toho, aniž by bylo nutné vyplňovat reklamační formulář.

V případě, že je reklamace opravdu nezbytná, máte na výběr z následujících možností:

  • Osobně na prodejně - přineste zboží včetně všech jeho komponent a součástí s daňovým dokladem a záručním listem na naši prodejnu. Společně reklamaci posoudíme a sepíšeme reklamační protokol.
  • Poštou - kompletní zboží včetně všech jeho součástí zasílejte na adresu: Veloservis s.r.o., Havlíčkova 3305, 580 01 Havlíčkův Brod  včetně daňového dokladu, záručního listu a vyplněného reklamačního formuláře. O podání reklamace vás budeme kontaktovat.

Co se děje po podání reklamace ? 

Po přijetí reklamace od zákazníka vystavíme reklamační protokol, s Vámi uvedenými požadavky reklamace. Poté ve spolupráci s výrobcem posoudíme míru závažnosti problému a stanovíme postup řešení. Na reklamační řízení je ze zákona vyhrazeno 30 dní, ale umíme to i rychleji. O průběhu vaší reklamace se můžete kdykoliv informovat na některém z našich kontaktů.

Musím na reklamaci poslat celé kolo nebo stačí vadný díl ?

Z teoretického hlediska, by stačilo zaslat pouze reklamovaný díl nebo část. Nicméně někteří výrobci jsou v tomto ohledu velmi nekompromisní. Proto se před sepsáním a samotným odesláním reklamace spojte s našimi techniky, kteří Vám poradí jak dále postupovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení